Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153954 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 96mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −30° |
| ACAUTO | AC-JBA1783 |
| AS-PL | A6053, A6053(DENSO) |
| ASHIKA | 002-T624 |
| BOSCH | 0 986 084 380 |
| BTS Turbo | G101550, G103766, G105690 |
| BV PSH | 195.549.120.340 |
| DENSO | DAN939 |
| ERA | 210846, 210846A, 216346 |
| EUROTEC | 12060814 |
| FEBI BILSTEIN | 186626 |
| GM | AG0832, AG0832RB |
| HC-Cargo | F 032 114 227, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 414, F 032 136 357, F 032 138 416, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 236 947, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 711-291 |
| JAPANPARTS | ALT624 |
| JAPKO | 2T624 |
| LUCAS | LRA02089 |
| MAGNETI MARELLI | 063377427010, 063731783010, 943317831010 |
| MEAT & DORIA | 5540257 |
| RIDEX | 4G0025, 4G0025R |
| TOYOTA | 2706027030, 270602703084 |
| VALEO | 440520 |