Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264077397 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 52mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA1274 |
| AS-PL | A6186 |
| ASHIKA | 002-T505 |
| BOSCH | 0 986 042 991 |
| BTS Turbo | G101468 |
| EUROTEC | 12060715 |
| GM | AG0323, AG0323RB, RTR8148 |
| HC-Cargo | F 032 111 678 |
| JAPANPARTS | ALT505 |
| JAPKO | 2T505 |
| LUCAS | LRA01959 |
| RIDEX | 4G1256 |
| TOYOTA | 2706011250, 2706011260, 270601125084 |
| VALEO | 444674 |
| WILSON | 90295260 |