Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264124732 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-JBA1605 |
| AS-PL | A0256, A0256PR, A6054, A6054(DENSO), A6474(DENSO) |
| ASHIKA | 002-T547 |
| BOSCH | 0 124 315 024, 0 124 315 045, 0 986 042 660, 1 986 A00 774, 1 986 A00 776 |
| BTS Turbo | G100372, G100971, G101566, G106092 |
| BV PSH | 195.547.080.010, 195.547.080.281 |
| ERA | 210569A, 211103R, 215238 |
| EUROTEC | 12060707 |
| FEBI BILSTEIN | 101538 |
| GM | AG0313, AG0313RB |
| HC-Cargo | F 032 113 296, F 032 114 361, F 032 132 080, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 172, F 032 136 674, F 032 138 441, F 032 140 093, F 032 140 273, F 032 140 371, F 032 141 071, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 233 563, F 032 233 588, F 032 233 971, F 032 238 687, F 032 333 103, F 032 333 119, F 032 333 803, F 032 B30 732, F 032 B91 326 |
| HELLA | 8EL 012 426-141 |
| JAPANPARTS | ALT547 |
| JAPKO | 2T547 |
| LUCAS | LRA02384, LRB00513 |
| MAGNETI MARELLI | 063731605010, 943316051010 |
| MEAT & DORIA | 52024, 5510538 |
| RIDEX | 288R0070, 4G0140, 4G0140R |
| STELLOX | 06-10712-SX |
| TOYOTA | 2706000140, 2706000140A, 27060007NL, 270600D020, 270600D02084, 270600D030, 270600D03084, 270600D061, 270600D120, 270600D130, 270600D130F, 270600D160, 270600D320, 2706022010, 2706022120, 2706022190, 27060OD160 |
| VALEO | 437640 |
| VEMO | V46-77-0029 |